Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Jak szybko obliczyć koszty ślubu i wesela?

Zobacz artykuły na temat:ślubpieniądześlub konkordatowyślub cywilny
Jak? Wypróbujcie kalkulator kosztów ślubu i wesela. Na pewno niejedna młoda para rwała włosy z głowy przy obliczaniu kosztów własnego ślubu i wesela. Jak to zrobić szybciej, prościej i bez zbędnych komplikacji? Przy pomocy kalkulatora kosztów ślubnych. Dzięki niemu dowiecie się za co być może przepłacacie lub na czym można dodatkowo zaoszczędzić. Polecamy!

Już sam fakt, że ślub będzie tylko cywilny spotkał się z licznymi komen­tarzami (co ludzie powiedzą!). Zapy­tałam wtedy, dlaczego nie szanują mojego wyboru (jestem agnos­ty­czką i doskonale o tym wiedzieli) i czy gdy­bym była muzułmanką/buddystką/judaistką to też nie szanowal­iby mojej religii. Postaw­iliśmy w tej kwestii na swoim, a potem już poszło z górki...

Zanim poczujecie przyjemność ze wspólnego świętowania Waszych zaślubin i szampańskiej zabawy weslenej oraz beztroskość miodowego miesiąca musicie stoczyć ciężką batalię z obliczaniem kosztów tego całego przedsięwzięcia. Kalkulator kosztów ślubnych Wam w tym z pewnością pomoże. Wypróbujcie.

Specjalnie dla Was stworzyliśmy pomocne narzędzie, dzięki któremu obliczanie kosztów ślubnych nie będzie męczarnią i powodem wielu kłótni.

W kalkulatorze znajdziecie wyszczególnione w formie listy koszty, które musicie ponieść, np. takie jak: Opłaty w USC, Koszt ślubu kościelnego "co łaska", Oprawa muzyczna w kościele, Wystrój kościoła, Suknia ślubna (kupno lub wypożyczenie), Buty dla pana młodego, Wynajęcie samochodu itp.

Zobacz też: kalkulator kosztów komunijnych

Obok macie średnie ceny w przybliżeniu każdej z tych pozycji. W trzeciej rubryce wpisujecie kwoty, które Wy wydaliście lub które zostały Wam zaproponowane przez podwykonawców, wedding plannerów lub innych usługodawców.

Zobacz też: Koszty ślubu i wesela - poradnik

Po wypełnieniu pustych miejsc - klikacie tylko przycisk "SUMUJ KOSZTY" i... gotowe! Kalkulator kosztów ślubnych jest naprawdę przydatny i wygodny w obsłudze.

Wypróbuj nasz: KALKULATOR KOSZTÓW ŚLUBNYCH


Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Kuchnia Anny Jurksztowicz: surówka z kapusty

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 1
dodano: 10:55 2011-07-05 przez: Anita (193.164.*.*)
Świetny pomysł! bardzo przydatne to narzędzie!
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter
Agnieszka Lach

Agnieszka Lach

Wizażystka
ZOSTAŃ NASZYM EKSPERTEM